شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی شعله پردازش ایرانیان آماده است تا تجربیات خود را در اختیار مشتریان قرار داده و در طراحی وتجهیز و بهره برداری از خط آشپزخانه بصورت (کامل وحرفه ای) انجام وظیفه نماید.

اگر شما مشتری گرامی در فکرایجاد یک آشپزخانه هستید، کارشناسان با تجربه شرکت بهترین الگوی تهیه و طبخ صنعتی را در اختیار شما قرار می دهند و با توجه به فضا و بودجه ی شما بهترین معماری آشپزخانه را برای شما  آماده نموده و در تجهیز وحتی دکوراسیون سالن و آشپزخانه شما خدمات ارائه می کنند. اکنون نوبت بهره برداری از خط است ،  طبیعتاً ،کلاس های آموزشی شرکت ، برای پرسنل شما در بالا بردن راندمان آشپزخانه تأثیری شگفت انگیز خواهد داشت.

انبار , آماده سازی , طبخ  , سرویس غذا باید مطابق با الگوی مناسب  و استانداردهای GMP و HACCP طراحی گردد تا بهره وری آشپزخانه مقرون به صرفه باشد در غیر این صورت به کار گماردن  بهترین آشپز با بهترین وسایل و امکانات به هیچ عنوان سود دهی مناسب برای کسب و کار مهیا نمی کند.

شرکت شعله پردازش ایرانیان با بهره گیری از دانش کارشناسان ورزیده ی این صنعت می تواند در راه اندازی و بهره وری آشپزخانه شما بسیار مثمر ثمر باشد.

به طور خلاصه خدمات قبل از فروش این شرکت شامل:

۱  – بازدید از محل پروژه توسط کارشناس

۲ – طراحی آشپزخانه طبق استانداردهای GMP وHACCP ومطابق با CODEX39

۳ – مشاوره رایگان

۴ – ارائه طرح توجیهی در صورت لزوم