درباره ما

  شرکت شعله پردازش ایرانیان به شماره ثبت  ۴۲۱۳۷۱  به عنوان طراح و تولید کننده تجهیزات آشپزخانه های صنعتی ، فست فود و کافی شاپ فعالیت تولیدی خود را با هدف تأمین نیازهای داخلی و ورود به بازارهای رقابتی منطقه آغاز کرد.

تولید بهترین تجهیزات با بهره گیری از فناوری روز دنیا واستفاده از مرغوب ترین مواد اولیه در کنار توجه ویژه مدیریت مجموعه به امر رضایت مندی مشتری ، زمینه ساز توفیقات متعدد شرکت شعله پردازش ایرانیان در عرصه های داخلی  و منطقه بوده است .

هم اکنون شرکت شعله پردازش ایرانیان با در دست داشتن افراد توانمند و متخصص  در تمامی مراحل اعم از طراحی  تجهیزات ، طراحی فضای  آشپزخانه ، تولید محصولات با کیفیت ، نصب اصولی و ایمن محصولات و همچنین خدمات پس از  فروش مؤثر و متعهد توانسته  است در راستای اعتلای حقوق مشتریان خود برگ زرینی درسوابق خدمت صادقانه ، خلاقانه و مسئولانه خود درج نماید.

لوگو شعله پردازش
لوگو شعله پردازش

از آنجایی که شرکت شعله پردازش ایرانیان با هدف رعایت کامل اصول بهداشت  در پخت و پز ، توجه خاص  به سلامت پخت غذا ، کاهش ضایعات غذایی ، صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ  حقوق  مشتری ،  فعالیت خود را آغاز  نمود توانست ، حضور خود را  نه تنها در پروژه های عظیم داخلی بلکه در پروژه های  بنام منطقه ای  از جمله موارد ذیل به اثبات رساند :

•  مجموعه هتلهای جرش کربلا در عراق

•  کترینگ حاتم (بزرگترین کترینگ خاورمیانه متعلق به رستوران های زنجیره ای حاتم واقع در امارات متحده عربی )

• کترینگ سید رضی در کویت